Левски гази Септември с любим резултат! Синът на Бабангида се вихри с 5 гола (ВИДЕО)

0
- -

Юношите на „Левски“ до 14 години победиха със 7:1 на стадион „Георги Аспарухов“ „Септември“ в мач от 8-ия кръг на Столичното първенство.

Пет гола за успеха отбеляза Ернан Ангелов – в 7-та, 15-та от дузпа, 45-та, 52-та и 60-та минути. По едно попадение добавиха Георги Камбитов удвои в 31-та и Васил Гочев в 69-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на първо място в класирането с актив от 19 точки.

„Левски“ U14: 1. Цветан Цветков, 2. Мартин Гайдев (62 – 13. Пиер Дамянов), 3. Реджеп Джугдан, 4. Любен Бакърджиев, 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев (62 – 15. Калоян Митев), 7. Мартин Стоянов (37 – 12. Денислав Димитров), 8. Ернан Ангелов (62 – 16. Томислав Петров), 9. Лазар Петров (62 – 18. Денислав Борисов), 10. Георги Камбитов (62 – 14. Георги Георгиев), 11. Георги Стефанов (50 – 17. Денис Стоилков).