Нов помогна на Тодор Янчев да дебютира начело на ЦСКА 1948 с победа срещу германци (ВИДЕО)

0
cska1948111
- -

ЦСКА 1948 стартира с победа контролите от подготвителния лагер в Турция. „Червените“ победиха втородивизионния германски тим Ханза Рощок с 2:1 в неофициалния дебют на новия старши треньор Тодор Янчев.

Тимът от Втора Бундеслига поведе в 6-та минута след гол на Джон Ферук с глава, но българският състав осъществи пълен обрат след почивката с попадения на Парвиз Умарбаев и Педриньо.

Умарбаев изравни в 75-а минута с удар в левия ъгъл, а две минути преди края Педриньо получи пас от Ангел Бастунов и на празна врата донесе успеха на тима.

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 22. Реян Даскалов, 87. Симеон Петров, 14. Елитон, 2. Джонатан Перейра, 58. Октавио, 18. Ивайло Чочев, 7. Марио Топузов, 10. Георги Русев, 99. Радослав Кирилов, 9. Александър Колев.