Мено Кох: Ще бъдем готови за официалните мачове, силно искаме титлата

0
Снимка: cska.bg
- -

Защитникът на ЦСКА Мено Кох говори след победата с 3:2 над Гурник Забже (Полша) в контролна среща, която се проведе в курорта Белек, Турция. Нидерландецът отбеляза решителното попадение в последната минута.

„Вкарах хубав гол. Играхме силно през първото полувреме. През втората част се представихме не толкова добре. Трудим се здраво, за да навлезем в ритъм. Хубавото е, че спечелихме днес.

Ще бъдем готови за официалните мачове. На моменти пробваме нови неща и елементи в играта. Позитивно настроен съм. Всички фенове чакат дълго време за титлата. Надявам се да бъдем готови. Силно искаме тази титла, но нищо няма да дойде лесно. Ще трябва да минем през много трудни моменти. Трябва да сме максимално подготвени“ заяви Мено Кох.