Локо (Мездра) повали Балкан в парад на дузпите

0
loko mezdra nova
- -

Локомотив (Мездра) победи като гост Балкан (Ботевград) с 3:2 в контролна среща. Любопитно е, че 4 от 5-те гола бяха реализирани от дузпи.

През първото полувреме Васил Калоянов получи жълт и червен картон за реплика към съдията.

Балкан поведе 10-ина минути след началото на втората част. Васил Сапунджиев извърши нарушение в наказателното си поле и главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Здравко Атанасов бе точен за 1:0. Малко по-късно той вкара и втори 11-метров наказателен удар, този път за игра с ръка – 2:0.

Локомотив осъществи пълен обрат в последния четвърт час. Николай Ганчев от дузпа направи 2:1, Ваньо Иванов изравни. В края Ганчев вкара четвъртата отсъдена дузпа в мача за крайното 2:3.