И гол от корнер не стигна на Локо ГО срещу Литекс

0
loko go otbor
- -

Локомотив (Горна Оряховица) изигра добър мач срещу Литекс на стадиона в град Долна Оряховица, но загуби с 1:2.

Като цяло се получи равностоен мач между двата тима под непрестанния вятър на терена, който попречи да се играе най-нормалния футбол.
В 20-ата минута “оранжевите” откриха чрез Виктор Василев, който бе точен с удар около пеналта, а две минути преди почивката вратарят на Литекс бе точен след отсъдена дузпа за 0:2.

След почивката символичните домакини от Горна Оряховица натиснаха здраво противника си и показаха много добри неща на терена.
През второто полувреме те доминираха над противника и в 70-ата минута Явор Генчев намали директно с удар от корнер, а до края на самия мач “железничарите” изпуснаха да изравнят.Като цяло се получи добра проверка въпреки не толкова добрите метеорологични условия.