Левски затвърди изключително негативна тенденция

0
levski cherno more
- -

Двубоят с Черно море затвърди една негативна тенденция, която се наложи при „сините“ още на старта на у сезона. А тя гласи, че тимът винаги пада в двубоите от Първа лига, когато първи допусне гол. И на „Герена“ не правят нищо, за да изкоренят тази слабост. Напротив, продължават да пилеят точки с лекота.

Първи облажиха „червените“ от ЦСКА 1948. Мъри и компания дори бяха с човек повече 45 минути. Локо Сф също дръпна на Левски в дербито, играно в „Надежда“. При това три пъти. Славия пък тръгна с бонус от два гола при първата от двете си победи с по 2:1 над „сините“. Сега и Черно море се присъедини към тях.

Така Левски през този сезон има само един обрат. Той обаче бе в турнира за Купата, където „сините“ удариха с 4:1 Вихрен, след като до 24-ата минута губеха с 0:1./ „Мач Телеграф“