Нефтохимик U19 удари като гост Монтана

0
- -

Нефтохимик U19 извоюва втора победа в първенството на Елитната юношеска група. „Шейховете“ победиха като гости Монтана с 1:0, в мач от третия кръг.

Момчетата на старши-треньора Господин Господинов изиграха много силно първо полувреме, но пропуснаха куп възможности да отбележат. Доминиращото им положение продължи и след почивката. Почетното попадение дойде в 70-та минута. След центриране от фаул на Руси Грозев, Кристиян Парашкевов донесе победата на Нефтохимик с перфектен удар с глава.

В следващия кръг „шейховете“ посрещат на стадион Българово тима на Левски, на 2 септември /събота/, от 17:30 ч.

Състав на Нефтохимик: Алекс Василев, Златко Ненов, Асан Ахмед, Кристиян Парашкевов, Бойо Попов, Руси Грозев, Йолиян Милков, Мартин Ставрев, Иван Йорданов, Кристиян Кръстев, Христо Янков

Резервен състав: Димитър Железов, Матей Иванов, Неделчо Дамянов, Антон Маргаритов, Верон Кукуринков. Ангел Георгиев