Банско и Вихрен с атрактивно равенство(СНИМКИ)

0
vihren 2023 nova
- -

Отборите на Банско и Вихрен Сандански завършиха наравно 1:1 в контролна среща играна на терените на „Евима футбол“ край Банско. Символичните домакини поведоха с гол на Иван Георгиев. Той засече отблизо прострелно центриране на Марио Димитров. Никола Георгиев изравни от дузпа в 31-та минута. Тя бе отсъдена за нарушение срещу самия него от главния съдия Костадин Ангелов. През второто полувреме Георги Рошков нацели греда за Банско, а влезлият като резерва Методи Костов пропусна най-доброто положение за Вихрен.bansko 2023 nova

Наставниците на двата отбора Борис Галчев и Наджи Шенсой демонстрираха страхотно уважение и отношение един към друг. Както е известно преди 14 години Шенсой бе треньор на Галчев и Тодор Паланков в Пирин Благоевград.

Шенсой отново опита различни ротации в състава си. Така през първото полувреме плеймейкърът Томи Костадинов отново игра като централен защитник,както и преди дни при победата над Пирин Разлог с 2:0.