0
spartak varna otbor
Снимка: facebook.com/spartak1918official
- -

Спартак (Пловдив) постигна убедителна домакинска победа с 5:1 над Локомотив (Пловдив) II пловдивското дерби от първия кръг на Югоизточната Трета лига.

Резултатът за домакините бе открит още в 4-ата минута след попадение на бившия голмайстор на Асеновец Тодор Тодоров, който засече с глава центриране след корнер.

В 22-ата минута след остро центриране на Тодоров попадение вкара и друго ново попадение в лицето на Александър Праматаров.

За класиката точен бе капитанът Георги Лазаров, който в 42-ата минута реализира след центриране от корнер.

След почивката среща се просто доиграваше и темпото поспадна.

Все пак Стойчев бе точен за 4:0 в 70-ата минута. Гостите стигнаха до почетно попадение чрез Узунов в самия край на мача.

Капитанът на Спартак Лазаров пък вкара петия гол за своя тим и негов втори в мача, в продължението след 90-ата минута.