И Саяна не прости на аутсайдера! Вкара 9 на Сливен!

0
sayana nova
- -

Саяна не показа милост към слабака Сливен при домакинството си от 7-ия кръг на Югоизточната Трета лига и постигна успех с 9:0.

След този мач хасковлии събраха 15 точки в актива си, докато сливналии са последни със само една единствена точка и два вкарани гола за целия сезон.

В 8-ата минута Ахмед Осман от близка дистанция успя да открие за домакините, а две минути след това Христо Христов удвои.

В 15-ата минута с фантастичен удар от дистанция, от 30-35 метра, Костадин Пеев направи преднината на хасковлии класическа.

В 18-ата минута преднината на домакините набъбна до 4:0 след ново попадение на Ахмед Осман.

Две минути след това Христо Христов от близка дистанция направи 5:0 за домакините.

В 38-ата минута Ахмед Осман вкара за 6:0, а публиката продължи да скандира “още, още, още”.

До почивката домакините реализираха още един гол чрез Ахмед Осман, който вкара в 43-ата минута.

В 55-ата минута Саяна получи и дузпа, която бе реализирана от Милен Танев, който вкара своя дебютен гол за тима за 8:0.

В 77-ата минута Васил Колев прехвърли елегантно вратаря от няколко метра и вкара за 9:0.

До самия край срещата просто се доиграваше.