Кифиса и Илиан Илиев наваксаха 3 гола пасив и спечелиха героична точка!

0
kifisia ilian iliev
- -

Илиан Илиев-младши и Кифисия направиха луд мач срещу Пансерайкос в 4-тия кръг на гръцкото първенство. Срещата завърши 4:4, въпреки че Илиев и компания изоставаха с 3 гола.

Гостите от Пансерайкос поведоха с 3:0 до средата на първата част след попадения на Делианидис (4), Стаикос (12) и Бергстром (22). Само минута преди изтичането на редовното време на първата част Томаш Хайек получи втори жълт картон и остави гостите с човек по-малко.

Кифисия върна едно попадение в 56-ата минута чрез Констадакопулос, а 16 минути по-късно Озегович направи 2:3.В 78-ата минута обаче Алберто Ботия си вкара автогол за 2:4.

Пълната драма настъпи в добавеното време на двубоя. В 97-ата минута отборът на Илиан Илиев-младши отбеляза за 3:4 чрез Тете, а с последното докосване в срещата Алберто Ботия, който малко преди това намери точно собствената мрежа, се реваншира, за да оформи крайното 4:4.

Новакът в гръцкия елит има четири точки в първите си четири мача. В следващия кръг Кифисия ще гостува на гранда Олимпиакос.