Марек с ценна победа в Пловдив

0
chernomoretz marek (74)
- -

Марек победи като гост Марица в мач от IX кръг на Втора лига. Тимът от Дупница се наложи с 1:0 и по този начин се изкачи на трето място във временното класиране.

В 12-ата минута Валери Домовчийски бе изведен от Веселин Марчев, но от отлична позиция прати топката в аут.

В 16-ата минута удар от воле на Стефан Попов бе уловен от Константин Костадинов.

Марек поведе в 20-ата минута. Любомир Костов стреля по земя, топката отскочи от неравност и изненада стража Илия Николов, който я изби с гърди. Никола Ганчев обаче направи добавка и с хубав изстрел порази целта за 0:1.

В 59-ата минута мощен шут на Марчев профуча до дясната греда.

10 минути по-късно вратарят на Марек се намеси отлично при удар на Свилен Щерев, избивайки в корнер.

В 83-ата минута удар от фал на Милен Иванов премина на сантиметри от горния ляв ъгъл на вратата.