Вихрен спечели в Кюстендил

0
vihren 2023 nova
- -

Вихрен (Сандански) измъкна 2:1 в Кюстендил над едноименния тим в отложена среща от седмия кръг на Югозападната Трета лига. Наред с трите гола, имаше и три червени картона, единият от тях бе за треньора на гостите Наджи Шенсой. Той полудя след червения картон на Стефан Методиев и буквално бе изведен с полиция от терена.В интерес на истината и двата червени картона на футболисти бяха много спорни,като със сигурност и двата отбора могат да бъдат много недоволни от международния рефер Никола Попов.

В 28-ата минута съдията отстрани Стефан Методиев от Вихрен за нарушение на тъч линията. Само след 120 секунди Марио Евтимов откри за домакините. В 50-ата минута пък Любослав Любомиров тресна гредата на гостите. 120 секунди преди отстраняването на Христо Радков,което също бе много спорно, капитанът на Вихрен Александър Якимов изравни. Даниел Пехливанов направи обрата факт в 73-ата минута.

Сред зрителите на стадион „Осогово“ бе новият шеф на ЗС на БФС -София Антони Здравков, както и бившият национал Илиян Стоянов -Коловати.