Левски разгроми ЦСКА насред Панчарево, „червените“ пропищяха от съдиите: За 5 дни – 5 неотсъдени дузпи (ВИДЕО)

0
- -

ЦСКА U15 отстъпи на Левски с 1:4. Двубоят се игра на базата в Панчарево.

„В пети мач на юношите през последните пет дни главният съдия не остана незабелязан след някои свои осъждания. В 22-та минута при 0:0 реферът не отсъди очевадна дузпа, след като Мартин Смоленски беше спънат в наказателното поле, а в ответната атака топката излезе в аут, но беше отсъден корнер, след който гостите поведоха в резултата. В третата минута на добавеното време сините удвоиха преднината си.

Армейците излязоха пределно амбицирани за обрат през вторите 35 минути. Резултатът беше намален след само 4 минути игра от Цветомир Цанев, когато той се разписа с глава. Минута по-късно Мартин Смоленски стреля, но не успя да изравни, след като топката мина на сантиметри от гредата. В 49-та минута сините вкараха за 1:3. Момчетата на Христо Марашлиев продължиха да атакуват и да създават положения пред противниковата врата. Топката обаче така и не влезе за втори път във вратата на Левски след добри намеси на техния вратар. В продължението на срещата беше оформен крайният резултат.

Освен в този мач, главните арбитри не видяха очевадни нарушения срещу наши футболисти в наказателното поле на противниковия отбор в още три мача – U19 ЦСКА – Берое (2:2), U17 ЦСКА – Септември (2:1) и U15 Славия – ЦСКА (0:2). Така само за 5 дни главните съдии ощетиха най-малко в пет ситуации нашите отбори“, пишат на официалния си сайт „армейците“.

Състав на ЦСКА: 1. Ивайло Илиев (в), 2. Димитър Шарков, 15. Димитър Колимечков, 6. Алпай Рамадан, 7. Георги Иванов, 10. Христо Марков, 13. Стелиън Георгиев, 18. Мартин Аврамов, 11. Веселин Борисов, 14. Цветомир Цанев, 9. Мартин Смоленски (к)

Резерви: 12. Константин Касабоков (в), 21. Александър Бучков, 5. Мартин Сотиров, 19. Христо Арсов, 16. Цветомир Йорданов, 20. Денис Стефанов, 8. Георги Манев

Старши треньор: Христо Марашлиев