Дубълът на ЦСКА-София победи Ботев (Ихтиман)

0
botev ihtiman otbor
Снимка: facebook.com/fkbotevihtiman
- -

Ботев (Ихтиман) загуби като домакин от дублиращия отбор на ЦСКА-София. В мач от XVIII кръг на Югозападната Трета лига „армейците“ се наложиха с 2:0. Домакините бяха подготвили перфектен терен за мача.

Срещата започна равностойно, но в 12-ата минута при изнасяне на топката към половината на „червените“ домакините допуснаха грешка, а от нея момчетата на Стамен Белчев откриха резултата. Точен бе Теодор Апостолов.В края на полувремето при чиста ситуация Мартин Иванов пропусна да възстанови равенството.

През втората част гостите стигнаха до втори гол чрез Васил Каймакански, а с това и беше фиксиран крайният резултат. В класирането ЦСКА-София II продължава да преследва лидера Миньор, заемайки 2-ото място с актив от 40 точки, а Ботев е на 10-ото с 25 точки.