Черно море завърши наравно с Беса

0
cherno more otbor
- -

Отборите на Черно море и Беса (Добри дол) завършиха  при резултат 0:0 в контролна среща, която се проведе  на терените на „Голд Сити“ в Турция.

Това е втора проверка за „моряците“ в днешния ден, след като преди обед завършиха 1:1 с руския Спартак Кострома.

Първият удар в мача дойде в 8-ата минута, когато Мишаел Алвес стреля от далечна дистанция, но кълбото не затрудни стража на Беса.

В 19-ата минута главният съдия отсъди дузпа за игра с ръка на Живко Атанасов в наказателното поле. Зад топката застана Арменд Алими, който стреля силно, но Иван Дюлгеров показа своята класа, отразявайки майсторски удара.

В 38-ата минута Росен Стефанов бе близо да открие резултата. След центриране отдясно бранителят нацели топката, която обаче се отби в левия страничен стълб.

В 50-ата минута Мишаел Алвес отправи опасен удар, но топката не намери очертанията на вратата.

В 84-ата минута главният съдия взе доста спорно решение да отмени гол на Исмаил Иса. Мишаел Алвес намери с далечен пас нападателя, който си поведе топката с гърди, напреди и прехвърли вратаря, но страничният рефер сигнализира за игра с ръка.