Мечката гази в Кипър

0
Снимка: twitter.com/apoelfcofficial
- -

АПОЕЛ се наложи над Кармиотиса с 4:1 като домакин в мач от 22-ия кръг на елита на Кипър. Българинът Георги Костадинов изигра пълни 90 минути за гранда от Никозия, като успя и да вкара гол в мача.

АПОЕЛ успя да поведе още в 34-ата минута чрез Далсио, но само три минути Андреас Катцантонис донесе равенството за Кармиотиса. Така двата отбора се оттеглиха на полувремето при равенство 1:1.

Само четири минути след подновяването на игровите действия, АПОЕЛ отново успя да поведе, след като Янис Сациас се разписа. В 54-ата минута Далсио вкара втория си гол в мач, с който тимът му поведе с 3:1. Българинът Георги Костадинов вкара последното попадение за АПОЕЛ в 73-ата минута на срещата.

След този успех АПОЕЛ продължава да бъде на върха в Кипър с 51 точки, като вече е на 4 точки пред Арис Лимасол, който заема второто място във временното класиране. Кармиотиса е на 11-та позиция с 14 пункта в актива си.