Интер Маями и Меси започнаха с победа новия сезон в САЩ(ВИДЕО)

0
- -

Интер Маями спечели с 2:0 гостуването си на Реал Солт Лейк в първи мач от новия сезон в Мейджър Лийг Сокър (МЛС).

В 39-ата минута Робърт Тейлър даде аванс на домакините, възползвайки се от подаване на Лионел Меси. Към края на мача парагвайският халф Диего Гомес удвои преднината на Интер Маями. Този път в ролята на асистент влезе Луис Суарес.Мачът беше изгледан от съсобственика на Интер Маями Дейвид Бекъм, който бе на трибуните.

Меси демонстрира, че се намира в много добра форма за началото на новия сезон в МЛС. Преди да асистира, бе много близо до гол. След негово изпълнение на пряк свободен удар топката беше изчистена от голлинията, а освен това той уцели гредата директно от корнер.

Друг любопитен момент от мача дойде на полувремето, когато Ла Пулга получи прегръдка от Уил Смит – една от звездите, присъстващи на обновения „Чейс Стейдиъм“.