0
botev plovdiv panatinaikos
Снимка: facebook.com/botevplovdiv
- -

Панатинайкос спечели първия мач срещу Ботев (Пловдив). Гърците се наложиха като домакини с 2:1 в среща от втория квалификационен кръг на Лига Европа. Ето какво написаха част от гръцките медии след срещата.

Gazzetta.gr: Провал и гафове в защита лишиха ПАО от ключа за класирането

Панатинайкос поведе с 2:0 и доминираше до 70-ата минута, пропускайки много шансове, но техните грешки в защита дадоха гол на Ботев и две добри възможности за изравняване, така че финалът с 2:1 изглежда задоволителен за „зелените“.

Sprt24.gr: Квалификацията е близо, ПАО отива в България с малка преднина

Панатинайкос победи Ботев с 2:1 и отива в България с малка преднина. Момчетата на Диего Алонсо бяха достатъчно добри поне час, но на финала направиха грешки и допуснаха гол.

Sportal.gr: ПАО направи лесното трудно

Панатинайкос поведе с 2:0, но подари гол на Ботев Пловдив и крайното 2:1 им дава малка преднина на реванша.