В Гвинея хвалят възкръснал при Генчев

0
asimi fadiga
- -

Асими Фадига се превърна в една от основните фигури при победата на Левски с 4:0 над Ботев Враца. Халфът се появи в игра в 62-ата минута на мястото на Марин Петков при резултат 1:0. Четири минути по-късно французинът се разписа с красив удар от въздуха, а в последната на редовното време оформи крайното 4:0 след ново чудесно изпълнение от границата на наказателното поле.

Отлична новина за Левски (ВИДЕО)

Попаденията на 27-годишния футболист бяха специално отразени в Гвинея – играчът има корени от африканската страна.

„Фадига се включи много силно за Левски и вкара два много красиви гола за изразителния успех на тима си. Определено показа класа“, написа joueursguineens, цитиран от „Тема спорт“.

За момента играчът на сините няма мач за националната селекция на Гвинея, но това може да се промени в скоро време.