Черноморец пропусна куп положения, поигра си с огъня, но потегли с победа (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
chernomoretz sekirovo (7)
- -

Черноморец започна участието си в Трета лига – Югоизток с победа. „Акулите“ се наложиха като домакини с 2:1 над Секирово. Двубоят бе излъчен на живо от KotaSport TV.

На стадион „Иван Притъргов“ възпитаниците на Ангел Стойков имаха тотално преимущество. Те създадоха куп чисти голови положения, които обаче пропиляха с лека ръка. Така се наложи в самия край на мача да треперят да не изпуснат трите точки.

Черноморец поведе след четвърт час игра, когато Петър Генчев засече с глава центриране от корнер. По идентичен начин „акулите“ удвоиха аванса си в 39-ата минута, но този път точен беше Димо Бакалов. В 53-ата минута Иван Гендов се измъкна от „синята“ защита и останал сам срещу вратаря порази целта за крайното 2:1.