Лудогорец-3 с нова победа над румънци

0
ludogorets 3 riltsi
- -

След скорошната победа над Унирея U19 (Румъния) с 2:1, днес Лудогорец III (Разград) спечели с 4:3 като гост на ФКСБ U19 (Букурещ, Румъния) в приятелска среща.

Заслужен успех за селекцията на Мартин Цирков с оглед събитията на терена през 90-те минути. Кристиян Николов откри за българския тим, четвърт час след началото. Домакините изравниха в 35-ата минута. Мартин Станчев отново даде преднина на разградчани, вкарвайки десетина минути след почивката. Румънският тим заличи изоставането си с точно изпълнена дузпа в 62-ата минута. В 68-ата обаче Георги Пенев разтресе мрежата на букурещкия тим. Петър Люцканов подпечата победата с попадение в 80-ата минута. Домакините фиксираха окончателното 3:4 в последните секунди.

Голям талант от Бургас подписа с Торино!