Рилецо вкара 5 на ЦСКА 1948-3

0
rilski sportist
- -

Рилски спортист смачка с 5:1 третия тим на ЦСКА 1948 на терена в Долна баня, в среща от третия кръг на Югозападната Трета лига.

Рилецо е две от две победи, след като почиваше в миналия кръг и за това не игра, докато отборът на „червените“ има едва 1 спечелена точка от 9 възможни след първите си три мача.В 39-ата минута Симонс откри за Рилецо, след като при центриране от корнер бе оставен непокрит на далечната греда и вкара в опразнената врата.

В 48-ата минута с удар около точката на дузпата Долапчиев удвои за тима от Самоков, а две минути след това Станислав Петров направи преднината на тима на Пламен Крумов класическа.

Той вкара с удар от наказателното поле.Гостите намалиха чрез Васил Димитров от дузпа в 54-ата минута, но след това столичани инкасираха още два гола.Мартин Филипов вкара с далечен удар в 58-ата минута на мача, а Емре Дрянов оформи крайния резултат в продължението.