Дубълът на Локо Пд и Димитровград с атрактивно равенство

0
dimitrovgrad
- -

ФК “Димитровград 1947” завърши 2-2 в гостуването си на ПФК “Локомотив” Пловдив II.
Двубоят игран на стадион Пловдив предложи доста положения и здрави единоборства. Домакините откриха резултата в 10-тата минута, след като получиха право да изпълнят дузпа,реализирана от Васил Църев. В 30-та минута Николай Горанчев изравни резултата след солова акция. В 35-тата минута отново Николай Горанчев отбеляза за 2-1, след хубаво двойно отиграване с Горан Ахмед. В началото на второто полувреме след центриране домакините изравниха резултата,чрез Мерт Салим. След това Християн Божков отрази удар на противников играч останал очи в очи с него. В последните минути Андреан Стоянов бе повален в наказателното поле с две ръце, но главния съдия Николай Марков остана безмълвен. През цялото време главният съдия толерираше арогантното поведение на младите играчи на Локомотив Пловдив.