Роден национал и отборът му с драматична победа в Италия(ВИДЕО)

0
- -

Братята Петко и Андреа Христови изиграха по цял мач за своите отбори в Серия Б на Италия, като и двамата си изкараха жълти картони.

Петко и неговият Специя победиха Чецена с 2:1 у дома, като Томазо Берти даде аванс на гостите в 5-ата минута, но с попадения на Едоардо Солери в 84-ата и на Николо Бертола в 11-ата минута от добавеното време Специя стигна до успех. Христов пък получи жълт картон в 76-ата минута.

Брат му Андреа и тимът му Козенца направиха 1:1 в гостуването си на Палермо.

Точен за тима на Христов, който получи жълт картон в 31-ата минута, бе Томазо Фумагали в 40-ата минута, но Франческо Ди Мариано донесе точката на Палермо с гол в 80-ата минута.

Във временното класиране на Серия Б Специя с Петко Христов е трети с 8 точки, докато Козенца с Андреа Христов е последен с точка в актива си.