ФК Кюстендил със 7 от 7 на Югозапад

0
dimitar iliev
- -

ФК Кюстендил продължава без грешка в Югозападната Трета лига, след като надделя с 2:1 при гостуването си на ЦСКА 1948 III на един от терените на НСА.

Това стана в среща от 7-ия кръг на шампионата, а след нея кюстендилци имат в актива си 7 от 7 победи и са лидери с актив от 21 спечелени точки.В 8-ата минута гостите от Кюстендил откриха резултата. Даниeл Гогов центрира от фаул, а Александър Александров – Аци с глава заби топката в мрежата.

В 75-ата минута обаче водените от Георги Бачев домакини изравниха. Васил Димитров изведен сам срещу вратаря не сгреши и успя да реализриа.Влезлият като резерва Илиан Петров донесе трите точки на гостите, след като бе най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле и вкара в 88-ата минута.

В следващия кръг ФК Кюстендил е домакин на Гранит Владая,като срещата ще се играе в Радомир,заради наказание на кюстендилци.