Несебър загуби тежко от лидера Пирин (СНИМКИ)

0
nesebar pirin blagoevgrad (42)
- -

Несебър загуби с 1:5 домакинската си среща с Пирин. Двубоят се игра на стадиона в морския град при много причтно време за футбол.

Несебър започна по-прибрано мача, но пък през първия четвърт час домакините имаха две отлични възможности за гол. И в двете ситуации футболисти на гостите изчистиха буквално  пред голлинията. „Орлетата“ от своя страна отправиха един опасен изстрел от дистанция, спасен от Мартин Каишев. Пирин поведе в 23-ата минута. Аймен Суда се отскубна сам срещу вратаря и без проблем го преодоля за 0:1. 0:2 направи Валентин Йосков в  45 минута от дузпа за спорно нарушение срещу Суда. За 0:3 реализира  Аймен Суда  в 47 минута. Той се възползва от неразбирателство в защитата на Несебър,и с удар по диагонала намери долния ляв ъгъл на вратата за 0:3. В 58 минута  Гобе Гуано бе изведен сам срещу вратаря и с удар покрай него покачи на 4:0. Валентин Сливов, след центриране отдясно, засече на шпагат от вратарското поле и намали за 1:4. Крайният резултат оформи  Аймен Суда  в 81 минута с чудесен удар от границата на наказателното поле