Лудогорец още няма допуснат гол в Първа лига при Захари Сираков

0
zahari sirakov 1
Снимка: ludogorets.com
- -

Лудогорец пристига в София с отлични показатели при временния треньор Захари Сираков, който по всичко личи, че ще е начело на отбора поне до зимната пауза. Под негово ръководство в елита отборът не е допуснал гол, като записа 3 победи и 1 равенство.

Лудогорец ще превзема върха

Наред с това Лудогорец спечели плейофа за влизане в същинската фаза на Лига Европа, в който елиминира Петрокуб. Молдовците са и отборът, който единствен вкара на орлите в този период – при успеха с 2:1 на разградчани в Кишинев (б.а. – Лудогорец бе спечелил първия двубой с 4:0). Тези показатели доказват, че отборът се
стабилизира след унизителното 2:7 след продължения от Карабах в Шампионската лига.

В момента разградчани са в серия от 362 минути без допуснат гол в първенството – 6 часа и 2 минути. За последно те инкасираха попадение при домакинското 5:1 над Арда на 3 август. Тогава мрежата зад германския страж Хендрик Бонман опъна централният защитник Феликс Ебоа Ебоа./ „Тема спорт“