0
denislav micakov
Снимка: strumskaslava.com
- -

Един от основните футболисти на Струмска слава (Радомир) Денислав Мицаков пропуска гостуването на Добруджа в Добрич в предстоящия 10 кръг на Втора лига.

Срещата е в неделя (22 септември) от 17:00 часа.

Мицаков е със спрени състезателни права за 1 мач и му бе наложена парична глоба в размер на 125 лева от Дисциплинарната комисия към БФС.

През миналия сезон Славата удари два пъти Добруджа, и двата пъти с резултат 2:0.

В 16 кръг радомирци победиха като гост с 2:0 след голове на Васил Божинов в 76-ата минута от дузпа и Георги Янев в 93-ата минута.

А в предпоследния 33 кръг, през месец май тази година, радомирци отново спечелиха срещу противника със същия резултат след попадения на Антонио Ласков от дузпа в 8-ата минута и Арнел Кадрич в 94-ата минута.