Пирин Рз съсипа Балкан у дома(СНИМКИ)

0
pirin rz balkan
- -

Пирин (Разлог) стигна до разгромна победа с 4:0 над Балкан (Ботевград) в среща от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това бе и трета победа за възпитаниците на Христо Джоджов в първенството,като те продължават и без загуба у дома.

Атанас Чепилов откри за домакините през първото полувреме, като неговото попадение бе единственото, което падна преди почивката.Димитър Атанасов удвои след почивката, а третото попадение бе дело на крилото Милен Лефтеров, който направи преднината на тима си класическа.Четвъртото попадение бе дело отново на Атанасов.

След успеха си отборът от Разлог е 10-и с 12 точки,но и с два мача по-малко от другите отбори, а Балкан е 9-ти с точка повече. В следващия кръг за Пирни предстои гостуване на Витоша Бистрица, а Балкан е домакин на дубъла на Славия.

Браво! 10 от дубълът на Пирин с първа победа на Югозапад!