В Берое категорично не могат да приемат дузпата, която Чинков подари на ЦСКА-София

0
alexfernandez
- -

В Берое категорично не могат да приемат решението на Волен Чинков да „подари“ дузпата за ЦСКА-София в края на първото полувреме, с която в крайна сметка „червените“ спечелиха с 1:0 в Благоевград мача от деветия кръг на Първа лига.

Чинков с намесата си буквално подари победата на ЦСКА-София, който изигра безобразно слаб мач, а през първото полувреме категорично отстъпи на своя опонент.

Освен треньорът Хосе Луис Ачиари, след мача своето възмущение изразиха вратаря Артур Мота в социалните мрежи.

Същото стори и кондиционният треньор Алекс Фернандес.

„Изживяхме страхотна атмосфера срещу страхотен съперник, но за пореден път действие на ВАР отне наградата за страхотната работа на отбора. Ситуацията е сложна, но отборът е убеден и ще продължим напред“, написа Алекс Фернандес.