От Секирово скочиха на реферите: И преди година срещу Асеновец един тук се бе насрал, а сега друг се подиграва с нас!

0
sekirovo 2
- -

Наравно – 1:1 приключиха в Асеновград, местния Асеновец и Секирово (Раковски). Срещата бе от деветия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана нервен двубой. Гостите поискаха от съдията да вдигне червен картон на Йордан Ковачев от домакините за удар без топка по Илиян Йорданов в 35-ата минута. Другият им протест беше за неотсъдена дузпа срещу Цецо Главчев. Домакините откриха резултата с куриозен гол.sekirovo 1

Вратарят на Секирово изрита топката напред. Намиращият се на около 50 метра Йордан Ковачев посрещна летящото кълбо и с мощен шут откри резултата. В 80-ата минута Габриел Земярски получи топката на границата на наказателното поле, стреля, кълбото се удари в гредата и спря в мрежата за окончателното 1:1. Още можеха да вкарат футболистите от Раковски.