Янтра допусна трета обръщалка

0
qntra
- -

Ако едно нещо се случи веднъж, то може никога да не се повтори, но ако се повтори, то със сигурност ще се потрети, гласи житейската максима, която с пълна сила важи за домакинските мачове на Янтра Габрово тази есен. Възпитаниците на Тодор Киселичков отново разочароваха феновете си, като паднаха у дома от Спартак Плевен с 1:2.

За трети път от 6 домакинства Янтра допуска обрат с този резултат, отбелязва „Тема спорт“. За първи път това се случи в първия кръг – 1:2 от Етър. При предишното домакинство на 14 септември габровци повториха сценария, а в събота потретиха „класическата обръщалка“. Айвън Ангелов откри резултат 8 20-ата минута, но в рамките на 180 секунди плевенчани стигнаха до трите точки. Първо в 81-ата минута Христиан Петков изравни, а в 84-ата Петър Казаков си вкара автогол.

Нещо повече, от въпросните 6 домакинства тази есен габровци спечелиха само 1, при 1 реми и цели 4 загуби. Те паднаха с 0:2 в регионалния сблъсък с Локо ГО.