Миньор загуби от дубъла на ЦСКА-София

0
minyor pernik nova
- -

Миньор (Перник) загуби с 0:1 от дублиращия тим на ЦСКА – София домакинството си от 11-ия кръг на Втора лига. Единственото попадение вкара Марк-Емилио Папазов в 60-ата минута.

Срещата не мина без ексцесии. Малко след попадението “червените” се замотаха при извършване на смяна. Играч на домакините бутна Живков, който трябваше да напусне терена, а тези действия предизвиката масово меле. Много от футболистите се включиха в него, но в крайна сметка всичко се размина само с бутаници и няколко хвърлени от трибуните шишета.

В 90-ата минута пък Петър Вуцов бе изгонен с директен червен картон. Синът на треньора Вили Вуцов удари без топка Чатов, което не остана незабелязано от рефера Иво Андреев.

Иначе първото полувреме премина равностойно, като двата отбора заложиха повече на битка, а тя не доведе до нещо по-сериозно пред вратите.

След почивката ЦСКА – София се активизира и в 50-ата минута създаде най-доброто положение до този момент. Борбосузов засече с глава центриране от лявото крило, но Леонтиев закова топката пред голлинията.

Десет минути по-късно Папазов вкара победното попадение. Таранът нанесе хубав удар от границата на наказателното поле и изпрати топката в горния ляв ъгъл на вратата.