Академия Металург с победа и над Чорни Брезник

0
akademia metalurg sezam
- -

Момчетата на Академия Металург изиграха силен мач и заслужено победиха Чорни Брезник с 3:1 в среща от поредния кръг на А ОГ Перник. Головете за победителите отболязаха Стивън Милчев, Николай Симеонов и Алекс Стоянов. Това бе и трета победа за Академията.

През първото полувреме домакините контролираха събитията на терена и закономерно успя да открият резултата.През второто полувреме успя да удвои и пропусна страхотни възможности да затвори мача с трети гол. В края на мача гостите успяха да върнат едно попадение и имаха своите шансове да изравнят, но вратарят, Мартин Симеонов, направи добри намеси.

В последната атака на мача дебютен гол успя да отбележи Алекс Стоянов/набор 2009/ за крайното 3:1. Много силен мач на юношите на клуба, които с всеки мач трупат самочувствие и се представят на ниво. В този мач в игра се появиха цели 7 възпитаници на Академия Металург.

Браво! Бивш вратар на Локо Пд спаси дузпа в дебюта си в испанския елит!(ВИДЕО)