ЦСКА-София е най-безпомощен, когато изостава! Черно море е най-силен

0
cskasofia
- -

ЦСКА-София, който винаги през годините е бил пример за отбор с характер, в момента е най-безпомощният тим, когато трябва да догонва в резултата. „Червените“ са били назад спрямо съперника си в шест от всичките си десет двубоя. В нито един от тях те не са успели да запишат и точка. Крумовград е единственият друг тим, който се представя толкова зле при изоставане. Лудогорец също не е наваксал нито една точка, но причината е, че разградчани не са изоставали в нито една секунда от шампионата.

Ето каква е контузията на голямата „червена“ звезда! Има и добра новина

На другия полюс пък е Черно море, като „моряците“ са рекордьори по спечелени точки след изоставане. Варненци са били назад в пет ситуации, като два пъти печелят трите точки и веднъж завършват наравно. В първия случай Ботев Враца повежда с 1:0, а варненци обръщат до 2:1 с голове на Дробаров и Васко Панайотов. Още по-драматична е срещата с Локо Пд, като от 0:1 Черно море стига до победата с попадения на Иса и Дробаров в 82-ата минута. От 0:1 срещу Арда тимът на Илиан Илиан прави хикс с изравнително попадение на Атанасов в 95-ата минута.

Локо Пд е с шест точки от губеща позиция, като тимът е изоставал цели осем пъти./ „Мач Телеграф“