Устрем и Черноломец не се победиха на Североизток

0
ustrem donchevo
- -

Наравно – 1:1 приключиха Устрем (Дончево) и Черноломец (Попово). Срещата бе от десетия кръг на Североизточната Трета лига и се проведе в Добрич, заради ремонт на стадиона в село Дончево. Съперниците си поделиха надмощието в по едно полувреме. През първото, отборът от Попово беше по-добър. Създаде няколко възможности за гол и оползотвори една от тях. Случи се в 40-ата минута, когато Радостин Стоилов вкара с глава след центриране от корнер. Втората част беше за домакините. Георги Георгиев пропусна да вкара на два пъти.

Веднъж Дейвид Венциславов не уцели вратата. Влезлият като резерва Калоян Кръстев излезе сам срещу вратаря, но също не успя. В 76-ата минута, Борис Колчев даде прострелна топка пред вратата на Черноломец и в стремежа си да я избие, Ясен Василев си вкара автогол – 1:1.