Сектор „Г“: След всеки понесен удар удряме два пъти! Ние не пеем само само в началото на мача и за 5 минути, след като вкараме гол

0
cska fenove
Снимка: facebook.com/SectorGStand
- -

Феновете на ЦСКА-София от Сектор „Г“ отправиха послание към всички „червени“ привърженици след загубаата от Левски с 0:1. Ето какво написаха на страницата „Трибуна Сектор Г“ във Фейсбук:

След всяко падане изправяме гордо глава и продължаваме да се борим докато не постигнем окончателна победа. След всеки неуспех ние ставаме по-силни и по-сплотени. След всеки понесен удар удряме два пъти. Ние не пеем само само в началото на мача и за 5 минути след като вкараме гол. Северь битки не губи!

Поклон пред всяко едно червено сърце днес на трибуните. И запомнете най-важното, приятели: