Ас на Берое пропуска мача с Левски

0
franko ramos
- -

Централният защитник на Берое Франко Рамос Минго ще пропусне гостуването на Левски заради контузия. Бранителят е с разтежение на прасеца и известно време ще отсъства. 27-годишният аржентинец с италиански паспорт е част от заралии още от началото на проекта на Банато. През миналия сезон той записа 31 мача в Първа лига, а през този има 8, като при победата над Спартак Варна в последния кръг с 3:0 влезе като смяна десетина минути преди края на двубоя, но е почувствал болка и сега ще е аут.

Младият централен бранител Викторио Вълков пък вече тренира и е близо до завръщане след травмата си. Халфът Стефан Гаврилов вече се готви на пълни обороти и ще е в групата за „Герена“. За последно 24-годишният полузащитник игра на 1 септември при загубата от Хебър Пз./ „Тема спорт“

Боби Галчев: На Левски и ЦСКА им останаха само имената!(ВИДЕО)