Серията на Митрев без гол спря на 737 минути

0
- -

Португалецът Тиаго Poдригес спря серията без допуснат гол на вратаря на сините Божидар Митрев, която продължи точно 737 игрови минути (12 часа и 17 минути), пише „Тема спорт“. Стражът не бе вадил топката от мрежата си от 5 август насам, когато отново инкасира 2 попадения при 0:2 от Верея в Стара Загора.

Така бе повторен сценарият от дербито на 4 март 2017 г., когато тогавашният голкипър на червените Георги Китанов не успя да запази мрежата си суха в осми пореден двубой за първенство, като серията му бе прекъсната от дузпа, която сам предизвика в 70-ата минута. Тя бе превърната в гол от Роман Прохазка. Минутите, в които бившият страж на Черно море не инкасира попадение тогава, бяха 725.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]