„Червена“ легенда за ЦСКА 1948: В този момент сме отбор със средна класа! Селекцията е слаба, въпреки че условията са добри

0
angel rangelov
Снимка: cska1948.bg
- -

Легендата на ЦСКА, Ангел Рангелов, сподели пред „Мач Телеграф очакванията си за предстоящата среща между ЦСКА 1948 и Локо Сф днес. Той коментира селекцията на отбора и е категоричен, че в редиците на „червените“ лисва лидер.

„Мисля, че ЦСКА 1948 ще успее да победи в срещата с Локо Сф. Няма да е никак лесно, защото и в двата отбора липсват качествени футболисти. И в двата тима играчите са на средно ниво. Няма изявени таланти и лидери в двата състава. И двата отбора са на средно ниво в този момент. Някои играчи не знам какво правят в тези отбори, доста момчета се взимат в ЦСКА 1948, но след известно време отиват да играят за втория или третия отбор. Това не го разбирам, но се случва. Разбирам да се налагат юноши и да ги свалят и във втория отбор, но в крайна сметка се взимат професионални футболисти с високи заплати и някои от тях биват изпращани във втория и третия тим“, започна Рангелов.

„Не мисля, че ЦСКА 1948 успя да над гради през тази зимна пауза. Не се взеха качествени играчи според мен. Дано не съм прав. Ние в този момент сме един отбор със средна класа, който се бори за средата на таблицата. Не можем с този състав да се борим за медали. Виждаме и другите отбори как играят. Селекцията според мен е слаба. Въпреки че условията са добри. Продадоха се някои футболисти сега и може и да се усети липсата им. Ще видим как ще се развие сезонът за ЦСКА 1948. Надявам се нещата да се наредят“, заяви Рангелов.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments