Ел Джемили след треньорската рокада в Левски: Това е футболът, който ми харесва

0
djavad el djemili
Снимка: levski.bg
- -

Футболистът на Левски Джевад Ел Джемили заяви след победата срещу Лудогорец, че това е футболът, който му харесва. По този начин той сравни новия треньор Хулиос Веласкес с неговия предшественик Станислав Генчев, с който имаше доста спречквания.

“Мисля, че играхме наистина по-добре. Направихме голям мач. Заслужавахме победата”, започна Джавад Ел Джемили.

“Истината е, че се чувствам по-добре срещу такива отбори, съчетано с тактиката на треньора и помощта на моите колеги на терена, се играе по-лесно”, продължи той.

“Миналото е минало. Ново начало и е наистина много добре. Промени стила на игра, преди всичко да държим топката, да е наше притежание, да сме главният герой на терена. Това е футболът, който ми харесва”, каза още испанецът с марокански корени.

“Труден мач. Обаче отиваме със същата мисъл за три точки”, завърши Ел Джемили.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments