Истина или лъжа? Съдията, отменил редовен гол на Лео Меси срещу Валенсия, с фланелка на Реал? (СНИМКА)

0
- -

Барселона направи 1:1 като гост на Валенсия в дербито от 13-ия кръг на Ла Лига, като каталунците могат да бъдат сърдити на съдийската тройка, отменила редовен гол на Лео Меси, пише ludsport.net. Бълхата отправи изстрел към вратата на Нето Мурара в 30-ата минута, а стражът на Валенсия изпусна топката на около 40 см. зад голлинията.

Главният съдия Иглесиас Виянуева обаче бе подведен от своя помощник с флага, че коженото кълбо не е преминало с по-голямата част от обема си очертанията на терена и така не зачете попадението.

А въпросният рефер на страничната линия май е бил с интересна фланелка под служебната, ако се вярва на снимката по-долу.