Академик би с тенис резултат в Царева ливада(ВИДЕО)

0
akademik otbor
- -

Пореден красив мач изигра Академик като репетиция за предстоящия финал в сряда, завършвайки с категорична победа в първенството на Северозападна Трета лига.

На изкуственото игрище в Царева ливада „студентите“ надиграха с 6:2 домакините от Боруна.Въпреки по-доброто начало за нашите момчета и натиска, който се установи, домакините са възползваха от една контраатака и откриха резултата в 23-та минута. Десетина минути по-късно и само в рамките на минута момчетата на Георги Онов постигнаха пълен обрат с два гола.

След почивката натискът на Академик продължи и с настроение в играта паднаха и другите голове, някои след отлични комбинации.След тази среща играчите на Академик могат да насочат всичката си енергия за предстоящия финал за Купата на АФЛ, където в 17 часа на 22 май срещат варненския Фратрия на стадион „Ивайло“ във Велико Търново.

С помощта на спомоществователи всички заинтересовани да посетят историческия финал на живо, ще имат възможността, благодарение на безплатния транспорт, организиран специално за срещата.