Амиго громи наред в Шампионската лига(СНИМКИ)

0
amigo nova
- -

Българският представител в Шампионската лига по футзал – Амиго Северозапад, постигна разгромна победа със 7:2 във втория си мач от предварителната Група „B“ в турнира, побеждавайки уелския Про Футзал Къмри.

По този начин българският тим постигна втора победа в своята група, мачовете от която се играят в столичната зала „Арена София“.В мача срещу уелския първенец хеттрик за Амиго реализира капитанът Влади Бахъров, който се разписа в 11-ата, 16-ата и 36-ата минути.

Васил Кефа пък се разписа на два пъти – в 10-ата и 30-ата минути, докато по едно попадение добавиха Мартин Стойков (14’) и Алексей Степанов (23’).Попаденията за гостите реализираха капитанът Брадли Добсън и Доминик Дохърти.

С този успех Амиго Северозапад вече има 2 победи от 2 мача и голова разлика 10:3, като сега му предстои мач срещу швейцарския шампион Минерва, който по-рано през деня премаза Фиорентино с 14:0.

Двубоят между Амиго Северозапад и Минерва, който ще бъде решителен за първото място в групата и за продължаването напред в турнира, ще бъде в събота (24 август), от 13:15 часа в зала „Арена София“.