Ас на Левски с малки шансове да започне срещу Локо (Пд)

0
paulinio 1
- -

Контролата срещу Радник Сурдулица (1:0) показа, че Паулиньо влиза във форма. Бразилецът отбеляза единствения гол в проверката срещу 13-я в сръбския елит. Той бе точен от дузпа в 6-ата минута.

Със сигурност крилото ще попадне в групата на Славиша Стоянович за неделното гостуване на Локо Пд. Двубоят на „Лаута“ е от 20:00 часа и ще бъде предаван пряко по Диема Спорт. Надали обаче Паулиньо ще бъде в стартова единайсеторка на сините. Причината е, че Габриел Обертан и Жерсон Кабрал се намират в добра форма. В отсъствието на бразилеца Кабрал се разигра. В 7 мача в Първа лига холандецът вкара 3 гола, разписа се и в Лига Европа срещу Вадуц. По-вероятно е Паулиньо да започне срещу Витоша Бистрица – на 21 септември. Така той ще понатрупа игрови минути и ще бъде добре подготвен за сблъсъка с ЦСКА-София, който е на 29 септември, събота, от 17:00 часа.