Асеновец би Марица в зрелищна контрола(СНИМКИ)

0
asenovets maritsa
- -

Марица загуби с 3:2 от Асеновец в контролна среща, която  на стадион “Шипка” в Асеновград. Срещата се игра при горещо време и тежък терен,както е видно от снимките.
За Марица срещата пропуснаха контузените юноши Емилео Макавеев, Ангел Пеев и Ангел Тосев, както и Александър Праматаров. Всички футболисти от групата за мача взеха участие в него.
Първата част предложи четири попадения. Домакините поведоха още в началото на мача, а Валери Домовчийски изравни след хубав пробив на Георги Трифонов. По-късно Славчо Шоколаров даде преднина на асеновградчани с удар от около 30 метра. Георги Трифонов изравни, възползвайки се от извеждащ пас на капитана Валери Домовчийски. През втората част домакините стигнаха до успеха в приятелската среща след точно изпълнена дузпа от Шоколаров.
Последната контрола на Марица е в събота срещу Свиленград. Двубоят ще се играе от 18 часа, на стадион “Марица”.