Атлетик (Куклен) и Родопа не излъчиха победител

0
atletik kuklen rodopa smolqn
- -

“Родопа” (Смолян) записа равенство 1:1 при гостуването си на “Атлетик” (Куклен) в контролна среща. Приятелската среща се игра днес на стадиона на “Баските”.

Първи резултата откриха домакините през първото полувреме след корнер, въпреки че момчетата водени от Данаил Бачков имаха три чисти голови положения. На два пъти Борислав Семетски изпусна да реализира попадение, оставайки сам срещу вратаря. Пропуск направи и Радостин Самуилов. През втората част Семетски успя да изравни.

“Доволен съм от контролата и представянето на момчетата, въпреки умората. Полезна контрола”, коментира наставникът на “Родопа” Данаил Бачков.

Това е втората контрола на тима от Смолян от началото на подготовката си за новия сезон на “Трета лига” – Югоизточна група. В първата, “зелено-белите” загубиха от “Марица” (Пловдив) с 3:0.

В събота, 13 юли “Родопа” приема “Асеновец 2005” (Асеновград) в третата си контрола от лятната си подготовка.