Бабангида: Преживях същото, което и Сангаре! Левски ще победи с изразителен резултат и силна игра

0
veterani (75)
- -

Бившият футболист на Левски Емил Ангелов – Бабангида сподели пред „Мач Телеграф“ очакванията си за предстоящата среща с Арда на „Герена“. Той е на мнение, че „сините“ от София ще се наложат над тези от Кърджали.

„Очаквам Левски да излезе и да спечели този двубой. В крайна сметка през миналия мач в Кърджали Арда извади доста късмет и стигна до равенството 1:1. Сега Левски трябва да вземе своето. Играе на „Герена“ и трябва да се реваншира на публиката за последната среща с Арда. Тогава се допусна една грешка и кърджалийци успяха да изравнят. Сега на „Герена“ ще е коренно различен мачът. Ще натежи и домакинският фактор. Отборът на Хулио Веласкес в последните седмици стигна до някои добри резултати. Не казвам, че играчите блестяха с нещо, но в крайна сметка е важно, че победиха Септември. Такива победи вдигат и самочувствието на отбора. Когато печелиш, винаги е по-различно и има по-добра атмосфера. Аз мисля, че Левски и сега ще победи и то с изразителен резултат и силна игра. Важна е тук победата, за да се затвърдим допълнително на втората позиция в класирането“, започна Бабангида.

„Колкото до контузията на Алекс Колев, мога да кажа, че тези неща не са приятни. Дано бързо се изправи. Сангаре успя да вкара два важни гола в две от последните три срещи и се надявам и сега да успее. Много се изговори за това дали е по-добре той да влиза като резерва, или да играе като титуляр. Това ми е познато, защото и за мен се говореше така преди. Понякога трябва да вкараш един или два гола и да излезеш от психологическата дупка. За мен като цяло това са митове. Всеки един играч иска да е сред стартовите 11″, завърши той.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments