Балкан пречупи Септември у дома

0
balkan otbor
- -

Балкан (Ботевград) стигна до домакински успех с 2:1 срещу Септември (Симитли) в среща от 13-ия кръг на Югозападната Трета лига.След победата си Балкан е 10-и с актив от 17 точки, докато тимът от Симитли е 16-и с едва 7 точки.

Гостите поведоха в 7-ата минута с гол на Росен Петров от близка дистанция.Майкъл Георгиев обаче изравни за Балкан в 27-ата минута след центриране от корнер.Второто полувреме отново бе за домакините от Балкан, които се изредиха да пропускат, а на няколко пъти и гредата спаси футболистите от Симитли.В 72-та минута най-опитният в състава на домакините– Здравко Атанасов вкара победното попадение с удар от движение. В самия край на мача Александър Иванов пропусна отлична възможност да вкара гол.

В следващия 14-ти кръг другата събота Балкан е гост на втория отбор на Пирин Благоевград.
Преди това в сряда състезателите на Иван Редовски приемат Рилски спортист в турнира за Купата на АФЛ на стадион „Герена“ от 16:00 часа.. Септември пък приема в Симитли Вигоша Бистрица.

Баските от Куклен скочиха на рефер: 120-килограмов от Харманли ни закла!(СНИМКА)